Krajské kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů

V úterý 6. 6. 2023 se na DDH v Mohelnici a Zábřehu, konalo krajské kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. Dopravní soutěže mladých cyklistů se zúčastnilo všech 5 okresů olomouckého kraje.

Mladší žáci ve složení: Bohuslavová Kristýna, Dostálová Elena, Bittner Jan a Kučera Martin
Starší žáci ve složení: Francová Tereza, Havlenová Ester, Kalabis Jakub a Sekanina Ondřej

Družstvo mladších žáků se umístilo na 4. místě. Družstvo starších žáků vybojovalo krásné 1. místo v kraji a bude naši školu a okres Prostějov reprezentovat 19. až 21. 6. 2023 v celostátním finále DSMC v Mohelnici a Zábřehu. Přejeme mnoho úspěchů.

Držte našim žákům pěsti, ať ve velké konkurenci družstev z celé naší republiky uspějí co nejlépe.

Další 1. místo vybojoval za individiuální výkon Ondřej Sekanina.

Všem účastníkům soutěže GRATULUJEME a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Marcela Francová