Dopravní soutěž mladých cyklistů

Ve dnech 16. 5. a 17. 5. 2024 se konalo na DDH v Prostějově okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. Dopravní soutěže mladých cyklistů se zúčastnilo 30 základních škol (17 škol za mladší kategorii a 13 škol za starší kategorii) z celého prostějovského okresu. Žáci museli splnit 5 disciplín s co nejmenším počtem trestných bodů.

Mladší žáci ve složení: Dostálová Elena, Dostálová Sofie, Umlauf Viktor a Kapec Sebastian
Starší žáci ve složení: Francová Tereza, Bohuslavová Kristýna, Bittner Jan a Kučera Martin

Obě družstva mladších i starších žáků vybojovala krásné 2. místo. V soutěži jednotlivců obsadili v kategorii dívek a chlapců následující místa:
Elena Dostálová 2. místo
Sebastian Kapec 3. místo
Tereza Francová 1. místo – nejmenší počet trestných bodů ze všech účastníků soutěže
Jan Bittner 2. místo

Všem účastníkům soutěže GRATULUJEME a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.
Mgr. Marcela Francová